Perfekcja na okrągło.

Wybierz koła do swojego BMW lub MINI.

Wypełnij formularz. Otrzymaj najlepszą ofertę na koła!

Koła zimowe do MINI

Drugi komplet kół zimowych to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możesz obniżyć koszty sezonowej wymiany ogumienia, uniknąć kolejek oraz ryzyka uszkodzenia czujników ciśnienia przez niefachowy serwis wulkanizacyjny. Szeroki wybór oryginalnych kół zimowych do MINI znajdziesz w ofercie autoryzowanego dealera marki – MINI Bawaria Motors. Dzięki naszemu konfiguratorowi od ręki dobierzesz koła do Twojego samochodu, z gwarancją ich perfekcyjnego dopasowania.

Kup koła zimowe do MINI w świetnej cenie

Wybierając oryginalne koła zimowe do MINI masz pewność, że inwestujesz w najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz znakomity design. Co ważne, wcale nie musisz za to przepłacać. W MINI Bawaria Motors przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo atrakcyjne rabaty na komplety kół zimowych do wszystkich modeli MINI oferowanych na polskim rynku.

Znajdź koła, które pasują do Twojego samochodu, wybierz te, które najbardziej przypadły Ci do gustu i sprawdź cenę po rabacie.

Koła do MINI – autoryzowany sklep to gwarancja oryginalności produktu

Jeśli rozglądasz się za sklepem z kołami do MINI, to dobrze, że udało Cię trafić właśnie na naszą stronę. Jako autoryzowany dealer tej kultowej marki, gwarantujemy oryginalność oferowanych produktów.

Zarówno felgi, jak i opony pochodzące z naszego sklepu, spełniają rygorystyczne standardy producenta (są to produkty OE). Dzięki temu wiesz, że wybierasz koła o fabrycznej jakości, przeznaczone na pierwszy montaż i perfekcyjnie wykonane. To przekłada się na brak problemów z wyważeniem i irytującymi wibracjami w czasie jazdy, a także na wieloletnią trwałość.

Wybierz koła do MINI z oponami klasy premium

Wszystkie koła MINI oferowane przez MINI Bawaria Motors są wyposażone w opony zimowe z półki premium: Continental, Pirelli, Bridgestone, Goodyear oraz Michelin, w rozmiarach przeznaczonych do konkretnych modeli MINI.

Wybierając koła zimowe z oponami najwyższej jakości stawiasz na bezpieczeństwo swoje i bliskich, z którymi podróżujesz. Opony premium gwarantują doskonałą przyczepność, krótką drogę hamowania, znakomitą trakcję w każdych warunkach pogodowych oraz ponadprzeciętną trwałość – taki zakup naprawdę się opłaca.

Ubezpieczenie opon w cenie kół

Masz jeszcze jeden dobry powód, aby kupić koła zimowe do MINI w naszym sklepie. W cenie kompletu kół z oponami z gwiazdką (a więc homologowanymi przez BMW) otrzymujesz ubezpieczenie opon, które zapewni Ci bezcenny święty spokój.

Ubezpieczenie gwarantuje zwrot kosztów naprawy/wymiany uszkodzonego lub skradzionego ogumienia: 100% w pierwszym roku użytkowania opon, 75% w drugim i 50% w trzecim. Z ochrony skorzystasz np. w razie przebicia opony na gwoździu, rozbitym szkle, w przypadku aktu wandalizmu, kradzieży czy uszkodzenia opony spowodowanego uderzeniem o krawężnik.

Już teraz dopasuj koła zimowe do Twojego MINI korzystając z naszego konfiguratora, a następnie wyślij zapytanie. W odpowiedzi otrzymasz od nas dobrą ofertę wraz z propozycją montażu zakupionych kół w jednym z serwisów autoryzowanego dealera MINI Bawaria Motors w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Jankach lub Piasecznie.

Koła zimowe do MINI – łatwo dopasuj oryginalne koła do Twojego samochodu

Rozmiar: 16 cali

Radial Spoke 175/60R16 86H XL Dunlop SP Winter Sport 3D ROF*

1380,00 zł

po rabacie

1725,00 zł

cena brutto

Rozmiar: 16 cali

Radial Spoke 175/60R16 86H XL Dunlop SP Winter Sport 3D ROF*

cena brutto

1725,00 zł

po rabacie

1380,00 zł

Rozmiar: 16 cali

Revolite Spoke 195/55R16 87H Goodyear Ultra Grip 8 Performance*

1540,00 zł

po rabacie

1925,00 zł

cena brutto

Wybierz
Wybierz
Wybierz

Rozmiar: 17 cali

JCW Double Spoke 185/50R17 86H XL Dunlop SP Winter Sport 3D ROF*

1740,00 zł

po rabacie

2175,00 zł

cena brutto

Rozmiar: 17 cali

JCW Track Spoke 205/45R17 88V XL Dunlop SP Winter Sport 4D ROF*

cena brutto

2450,00 zł

po rabacie

1960,00 zł

Rozmiar: 17 cali

JCW Multi Spoke 205/45R17 88V XL Dunlop SP Winter Sport 4D ROF*

2040,00 zł

po rabacie

2550,00 zł

cena brutto

Wybierz
Wybierz
Wybierz

Wybierz koła do swojego BMW lub MINI: konfigurator>>

Copyright by Bawaria Motors Group 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone