Perfekcja na okrągło.

Wybierz koła do swojego BMW lub MINI.

Wypełnij formularz. Otrzymaj najlepszą ofertę na koła!

Koła do BMW M Aerodynamic Wheel

Współczesna motoryzacja jest skupiona na tym, aby maksymalnie ograniczać negatywny wpływ jazdy samochodem na środowisko, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji. Doskonałym przykładem takiego działania jest BMW, które do wybranych modeli swoich samochodów proponuje aerodynamiczne koła - realnie obniżające zużycie paliwa. Koła do BMW M Aerodynamic Wheel nie tylko świetnie wyglądają, ale także zapewniają bardzo dobry komfort jazdy i najwyższy poziom bezpieczeństwa, pozwalając przy tym oszczędzać na każdym zbiorniku paliwa.


Sprawdź, czy koła BMW M Aerodynamic Wheel pasują do Twojego modelu BMW


Aby się o tym przekonać po prostu skorzystaj z naszego wygodnego konfiguratora. Z rozwijanego menu wybierz Twój model bawarskiej marki, a po chwili dowiesz się, które koła zimowe są przeznaczone właśnie do Twojego BMW.


Koła BMW M Aerodynamic Wheel zostały zaprojektowane m.in. na potrzeby BMW serii 2/3/4 (G2x, G42). Do każdego z tych modeli możesz wybrać koła z oponami Goodyear Ultra Grip Performance +* w rozmiarze 245/45R18 100H XL.


Specjalny wzór felgi nie dość, że prezentuje się świetnie (jak przystało na akcesoria M), to jeszcze rzeczywiście pozwala ograniczyć zużycie paliwa. To zasługa zmniejszenia oporów powietrza, lepszego chłodzenia hamulców oraz obniżonej masy felgi.


Opony Goodyear to półka premium – możesz na nich polegać w każdej sytuacji drogowej, nie martwiąc się nagłą śnieżycą, ogromnymi ilościami błota pośniegowego czy ośnieżonym, stromym podjazdem.


Koła do BMW M Aerodynamic Wheel dopasujesz również do BMW serii 7 (G70). W tym przypadku do wyboru masz dwa rozmiary opon:

- 255/40R21 102H XL Pirelli P-Zero Winter*

- 285/35R21 105H XL Pirelli P-Zero Winter*


Duże, 21-calowe koła z oponami klasy premium, to gwarancja najwyższego komfortu, bezpieczeństwa i stabilności, co docenisz zwłaszcza podczas szybkiego przejazdu autostradą oraz dynamicznego pokonywania zakrętów, do czego Twoje BMW z pewnością Cię zachęca.


Ubezpieczenie opon w cenie


Kupując komplet kół zimowych z oponami homologowanymi przez BMW (symbol gwiazdki w nazwie modelu opony) otrzymasz ubezpieczenie ogumienia GRATIS. Gwarantuje ono zwrot do 100% kosztów wymiany lub naprawy opony w przypadku uszkodzenia spowodowanego przez ostre przedmioty, uderzenie w krawężnik, w wyniku aktu wandalizmu czy kradzieży.


W pierwszym roku użytkowania opon zwrot wynosi 100% poniesionych kosztów, w drugim 75%, a w trzecim 50%. To bardzo korzystne rozwiązanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę klasę i tym samym cenę nowych opon.


Już teraz zapoznaj się z ofertą kół zimowych do BMW M Aerodynamic Wheel, jak również innych wzorów – w bezbłędnym dopasowaniu kół do Twojego modelu BMW pomoże Ci nasz konfigurator.


Po wybraniu wzoru kół wyślij do nas zapytanie, a w odpowiedzi otrzymasz indywidualną ofertę wraz z propozycją montażu zakupionych kół w wybranym serwisie autoryzowanego dealera bawarskiej marki – BMW Bawaria Motors w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Jankach lub Piasecznie.

Koła do BMW M Aerodynamic Wheel – sportowy design i realna oszczędność paliwa

Rozmiar: 21 cali

Aerodynamic wheel 255/50R21 109H XL Michelin Pilot Alpin 5 SUV*

cena brutto

6075,00 zł

po rabacie

4860,00 zł

Wybierz

Rozmiar: 21 cali

Aerodynamic wheel 255/50R21 109H XL Goodyear Ultra Grip Performance +*

Wybierz

4860,00 zł

po rabacie

6075,00 zł

cena brutto

Rozmiar: 21 cali

Aerodynamic wheel 255/50R21 109H XL Goodyear Ultra Grip Performance +*

Wybierz

4580,00 zł

po rabacie

5725,00 zł

cena brutto

Wybierz koła do swojego BMW lub MINI: konfigurator>>

Copyright by Bawaria Motors Group 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone