Perfekcja na okrągło.

Wybierz koła do swojego BMW lub MINI.

Wypełnij formularz. Otrzymaj najlepszą ofertę na koła!

Koła 20 cali do BMW

Czy wiesz, że duże koła z odpowiednimi oponami znacząco poprawiają właściwości jezdne samochodu, szczególnie przy dużych prędkościach i przejazdach autostradowych? Jeśli rozglądasz się za kołami 20-calowymi do Twojego BMW, to łatwo znajdziesz je dzięki naszemu konfiguratorowi. Skorzystaj z narzędzia przygotowanego przez autoryzowanego dealera niemieckiej marki, BMW Bawaria Motors, aby bezbłędnie dopasować koła 20 cali do BMW w odpowiadającym Ci wariancie stylistycznym i ogumienia.

Koła 20 cali do BMW – coś dla tych, którzy cenią sobie efektowny design

Zgodzisz się, że bardzo duże koła znacząco poprawiają estetykę samochodu. Jeżdżąc jednym z modeli BMW z pewnością chcesz, aby Twoje auto robiło ogromne wrażenie na innych kierowcach czy przechodniach. Najlepszym i najszybszym sposobem na to jest właśnie zakup nowych kół z efektownymi felgami ze stopów lekkich.

W gamie akcesoriów bawarskiego producenta znajdziesz szeroki wybór kół 20-calowych do BMW, które pasują m.in. do serii 7, X5 czy X7. Możesz zaopatrzyć się w drugi komplet kół zimowych czy letnich, jak również wymienić obecnie posiadane koła na nowe – na przykład z powodu znacznych uszkodzeń czy nieprawidłowego rozmiaru zastosowanego przez poprzedniego właściciela.

Wybór kół 20-calowych do BMW jest imponujący. Sprawdź na przykład stonowany wzór Star Spoke z oponami Pirelli Scorpion Winter r-f*, bardzo efektowny M Performance Star Spoke z oponami Michelin Pilot Alpin 5 SUV ZP* (idealne do SUV-ów BMW) czy M Performance Y-Spoke z oponami Michelin Pilot Alpin*, dedykowany modelom M2, M3 oraz M4.

Ubezpieczenie opon w cenie

Wybierając oryginalne koła 20-calowe do BMW i kupując je u autoryzowanego dealera bawarskiej marki, otrzymujesz w cenie ubezpieczenie opon, które chroni Cię w przypadku uszkodzenia czy kradzieży ogumienia.

W pierwszym roku użytkowania ubezpieczenie gwarantuje zwrot 100% poniesionych kosztów, w drugim 75%, a w trzecim 50%. Dzięki temu nie musisz się już martwić uszkodzeniem opony na krawężniku czy w wyniku najechania na ostry przedmiot – co w przypadku ogumienia w tak dużym rozmiarze jest bezcenną korzyścią.

Postaw na najwyższą jakość BMW

Zakup oryginalnych kół 20 cali do BMW to zawsze dobra decyzja. W ten sposób inwestujesz nie tylko w fantastyczny design, ale także ponadprzeciętną trwałość oraz perfekcyjne dopasowanie kół do Twojego samochodu. Nie musisz też tracić czasu na sprawdzanie, jakie felgi i opony rekomenduje producent do Twojego auta – nasz konfigurator zrobi to za Ciebie.

Wybierając oryginalne koła BMW z oponami klasy premium zyskujesz pewność, że poprawisz swój komfort jazdy, jednocześnie dbając o najwyższy poziom bezpieczeństwa, również w trudnych warunkach drogowych.

Już teraz skorzystaj z naszego konfiguratora, wybierz odpowiednie koła 20-calowe do Twojego BMW, a następnie wyślij zapytanie. Doradca BMW Bawaria Motors przedstawi Ci indywidualną, niezobowiązującą ofertę zakupu oraz zaproponuje montaż kół w wybranym serwisie w Warszawie, Gdański, Katowicach, Jankach lub Piasecznie.

Koła 20 cali do BMW – prestiż, sportowy styl, znakomite prowadzenie

Rozmiar: 20 cali

M Performance Star Spoke 275/45R20 110V XL Pirelli Scorpion Winter r-f*

cena brutto

5825,00 zł

po rabacie

4660,00 zł

Wybierz

Rozmiar: 20 cali

M Star Spoke 275/45R20 110V XL Michelin Pilot Alpin 5 SUV ZP*

Wybierz

5240,00 zł

po rabacie

6550,00 zł

cena brutto

Wybierz

Rozmiar: 20 cali

M Performance Star Spoke 275/45R20 110V XL Pirelli Scorpion Winter r-f*

cena brutto

5825,00 zł

po rabacie

4660,00 zł

Rozmiar: 20 cali

M Double Spoke 255/45R20 105V XL

Pirelli Scorpion Winter*

Wybierz

4840,00 zł

po rabacie

6050,00 zł

cena brutto

Rozmiar: 20 cali

M Double Spoke 255/45R20 105V XL

Pirelli Scorpion Winter*

cena brutto

5050,00 zł

po rabacie

4840,00 zł

Wybierz

Wybierz koła do swojego BMW lub MINI: konfigurator>>

Copyright by Bawaria Motors Group 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone