Perfekcja na okrągło.

Wybierz koła do swojego BMW lub MINI.

Wypełnij formularz. Otrzymaj najlepszą ofertę na koła!

Aerodynamic Wheel

Jeździsz jednym z elektrycznych modeli BMW, na przykład i20 czy iX3? A może jesteś kierowcą BMW serii 2 lub 7? Ciesz się jeszcze niższym zużyciem paliwa i energii dzięki zastosowaniu oryginalnych kół Aerodynamic Wheel. Specjalny wzór felgi w połączeniu z ekonomicznymi oponami klasy premium gwarantuje realne obniżenie kosztów eksploatacji samochodu, z zachowaniem oczekiwanej dynamiki i najwyższego komfortu jazdy oraz bezpieczeństwa. Sprawdź modele kół Aerodynamic Wheel i wybierz wzór dla siebie z pomocą konfiguratora przygotowanego przez autoryzowanego dealera BMW Bawaria Motors.


Szeroki wybór modeli kół Aerodynamic Wheel


Aerodynamic Wheel to cała gama oryginalnych kół BMW dedykowanych modelom spalinowym, hybrydowym i elektrycznym niemieckiego producenta. Znajdziesz tutaj zarówno koła w rozmiarze 17, 20, jak i 21 cali, które pasują do modeli serii 2, 3, 4 (G2x, G42), serii 7 (G70), i20 oraz iX3.


Specjalny kształt felgi ogranicza opór powietrza w trakcie jazdy, zapewniając przy tym doskonałe chłodzenie hamulców. Dodatkowo została obniżona masa własna felg, co także ma wpływ na ograniczenie zużycia energii w czasie jazdy – szczególnie w ruchu miejskim.


Mocną stroną kół Aerodynamic Wheel jest również ich atrakcyjny, futurystyczny design, który świetnie pasuje do modeli elektrycznych BMW.


Wybierz opony klasy premium


Koła BMW Aerodynamic Wheel są dostępne w kilku wariantach ogumienia. Możesz zdecydować się na opony m.in. Goodyear Ultra Grip Performance +*/ w rozmiarze 235/60R20 108H XL (wzmocnione), Pirelli P-Zero Winter* w rozmiarze 255/45R20 105V XL lub 235/60R20 108H XL czy Michelin Pilot Alpin 5 SUV* w rozmiarze 255/50R21 109H XL.


Każda z tych opon reprezentuje segment premium, dlatego możesz oczekiwać od nich najlepszych parametrów w zakresie przyczepności, drogi hamowania oraz komfortu jazdy. Są to doskonałe modele na trudne warunki drogowe. Nie ważne, czy przyjdzie Ci podróżować po ośnieżonej, mokrej czy suchej drodze, w mieście czy na autostradzie, w górach czy nad morzem – zawsze masz pewność świetnego prowadzenia, stabilności oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa.


Wszystkie opony z gwiazdką przeszły rygorystyczną ocenę i zyskały homologację BMW. W ramach testów zostały sprawdzone pod kątem do 50 kryteriów jakościowych, co potwierdziło, że łączą w sobie takie cechy, jak sportowe właściwości jezdne, trwałość, niskie zużycie paliwa/energii oraz znakomita przyczepność w każdych warunkach pogodowych.


Kup koła Aerodynamic Wheel z ubezpieczeniem opon w cenie 


Kupując komplet kół Aerodynamic Wheel BMW z oponami homologowanymi przez niemieckiego producenta, otrzymasz ubezpieczenie opon. Ubezpieczenie obejmuje zarówno uszkodzenia mechaniczne, jak i kradzież ogumienia, pokrywając 100% kosztów w pierwszym roku użytkowania opon, 75% w drugim i 50% w trzecim.


 Koła Aerodynamic Wheel do Twojego modelu BMW łatwo znajdziesz z pomocą naszego konfiguratora. Wybierz model dla siebie, a następnie wyślij zapytanie. W odpowiedzi otrzymasz indywidualną, atrakcyjną ofertę zakupu wraz z propozycją montażu w wybranym serwisie BMW Bawaria Motors w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Jankach lub Piasecznie. 

Aerodynamic Wheel – koła do BMW, które pomagają oszczędzać paliwo i energię

Rozmiar: 21 cali

Aerodynamic wheel 255/50R21 109H XL Michelin Pilot Alpin 5 SUV*

cena brutto

6075,00 zł

po rabacie

4860,00 zł

Wybierz

Rozmiar: 21 cali

Aerodynamic wheel 255/50R21 109H XL Goodyear Ultra Grip Performance +*

Wybierz

4860,00 zł

po rabacie

6075,00 zł

cena brutto

Rozmiar: 21 cali

Aerodynamic wheel 255/50R21 109H XL Goodyear Ultra Grip Performance +*

Wybierz

4580,00 zł

po rabacie

5725,00 zł

cena brutto

Wybierz koła do swojego BMW lub MINI: konfigurator>>

Copyright by Bawaria Motors Group 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone